Almış Olduğu Görevler

2004 yılından beri Bilimsel Tamamlayıcı (Komplementer) Tıp ve Regülasyon Derneği, Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği’nin Kurucu Üyesi ve Başkanı, Manuel Tıp Ağrı Regülasyon Derneği’nin Başkanı, Bilimsel Akupunktur ve Regülasyon Derneği’nin Onursal Başkanı, Doğal Yöntemlerle Tedavi ve Regülasyon Tıp Hekimlerinin Merkez Birliği olan Zentralverband der Ärzte für Naturheilverfahren und Regulationsmedizin e.V (ZAEN), Alman Ağrı Araştırma ve Tedavisi Cemiyeti ile Avrupa Anti-Aging Derneği’nin aktif üyesi ve eğitim görevlisidir.

Alman Beslenme Akademisi’nin (Deutsche Akademi für Ernährungsmedizin) hekimler için vermiş olduğu programlar kapsamında 1997 yılından beri eğitmenlik yapmaktadır.

IGNH (Internationeler Gesellschaft für Neuraltherapie nach Huneke = Huneke Uluslararası Nörelterapi Derneği) bilim kurulu üyesi, genişletilmiş yönetim kurulu üyesi, Alman Sağlık Bakanlığı’nın Nöralterapi Komisyonu üyesi ve eğitmenliğin yanı sıra Türkiye’deki Uluslararası Nöralterapi Derneği tarafından kabul edilen eğitim yetkisi olan ilk hekimdir.

Türkiye’de 2003 yılından başlayarak Nöralterapi başta olmak üzere, Aurikulterapi, Akupunktur, Kinezioloji, Manuel Terapi ve Manuel Muayene, Kombine Terapiler, Manyetik Alan Terapileri, Detoks, Şelasyon, Anti Aging adı altında 84’ün üzerinde en azı iki gün olmak üzere hekimlere yönelik kurslar organize etmekte ve eğitim vermektedir.

Her sene Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de gerçekleştirilen “Nöralterapi ve Tamamlayıcı Tıp” alanında yapılan pek çok kongrenin başkanlığını, sunumlarını, düzenlenmesini, workshop çalışmalarını aktif olarak üstlenmiştir.